TEMO ONLINE


Brutto
2 827,77 zł
Cena netto: 2.299,00 zł

Kolory:

czarny
biało-czarny

Dostępność:
w ciągłej sprzedaży

Producent: Logo Novitus

Posnet Themo Online

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu.

Finansowanie:

ONLINE
Jeśli używasz drukarki stacjonarnie i masz ją podłączoną przez USB do komputera z internetem, możesz wykorzystać port USB również do połączenia z CRK. Chcesz pracować mobilnie ? W tej opcji użytkownik w prosty sposób może dodać do drukarki moduł WiFi i wykorzystać go do połączenia z internetem i CRK. Pobierz instrukcję jak skonfigurować połączenie z CRK w drukarkach Posnet ONLINE

ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Drukarka Posnet Temo HS została zaprojektowana tak, abyś mógł jej używać w różnych warunkach. Jest odporna na zachlapania, zakurzenia czy wstrząsy. Dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj” w łatwy sposób wymienisz rolkę paragonu. Dodatkowo możesz zabezpieczyć drukarkę, umieszczając ją w skórzanym pokrowcu.

KORZYSTAJ Z LICZNYCH FUNKCJI DRUKARKI
Jeśli zechcesz, możesz na paragonie umieścić czarno-białe logo swojej firmy bądź hasło reklamowe lub dodać kod kreskowy, co ułatwi odnalezienie konkretnej transakcji w systemie. Drukarka udostępnia szeroką gamę formatek, co oznacza, że razem z paragonem możesz wręczyć klientowi dodatkowy wydruk zawierający kupon rabatowy, informacje o promocji lub jakikolwiek inny komunikat promocyjny. Na paragonie lub fakturze możesz umieścić dodatkowe linie, opisujące kod usługi, rozwijające nazwę towaru lub kod PKWiU. W fiskalnej części paragonu możesz także umieścić NIP nabywcy.

UŻYWAJ DRUKARKI WSZĘDZIE, GDZIE JEJ POTRZEBUJESZ
Posnet Temo HS to drukarka idealna do pracy w terenie. Doskonale sprawdza się na parkingach samochodowych, w wypożyczalniach rowerów lub sprzętu pływającego. Jej nieduży rozmiar sprawia, ze bez problemu można ją schować do szuflady biurka. To przydatna funkcja urządzenia dla kancelarii prawnych czy gabinetów lekarskich. Jeśli w swojej pracy musisz się przemieszczać – Temo HS będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Dane techniczne
Wersja urządzenia:ONLINE
Pamięć chroniona:karta micro SD/micro SDHC – 4GB
Eurofiskalizacja:możliwość zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Bazy danych
Stawki VAT:7 (A…G)
Liczba PLU:100 000
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmu drukującego:termiczny Seiko, „drop in – wrzuć i drukuj”
Liczba znaków w wierszu:40
Szerokość papieru:57mm
Długość rolki papieru:14m
Szybkość wydruku:22 linii/s
Obcinacz papieru:brak
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatora:wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta:alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Złącza
Komunikacja z komputerem:1 x Mini USB
WiFi/Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)
Protokół komunikacyjny:POSNET /THERMAL
Sterowanie szufladą:brak
Zasilanie
Zasilacz:230V / 12V
Wbudowany akumulator:Li-ion 7,4V/2150 mAh, zapewniający wydruk 50 000 wierszy paragonu
Port USB:mini USB (Komunikacja PC, Ładowanie)
Wymiary
Wymiary:86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.))
Waga:~315 g (360 g z papierem)
Dopuszczalne zakresy temperatur:5 – 40 ºC

POKROWIEC NA DRUKARKĘ TEMO HS
POKROWIEC NA DRUKARKĘ TEMO HS

Pokrowiec skutecznie chroni drukarkę przed zanieczyszczeniem, wilgocią oraz skutkami ewentualnego upadku. Pokrowiec umożliwia pracę drukarki oraz wymianę papieru bez konieczności wyjmowania jej.
Cena netto: 45,00 zł

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB – MOBILE HS EJ/TEMO HS EJ
ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB - MOBILE HS EJ/TEMO HS EJ

Ładowarka samochodowa do kasy Posnet Mobile HS EJ oraz drukarki Posnet Temo HS EJ, umożliwia prowadzenie ciągłej sprzedaży bezpośrednio z samochodu bez konieczności zabierania kasy do ładowania. Ładowarka dostępna jest w dwóch wariantach: 12 i 24 V.
Cena netto: 55,00 zł

ONLINE
Urządzenie fiskalne, które komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK , inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

GRAFIKA NA PARAGONACH
Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.

KODY KRESKOWE I 2D
Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

MAŁA I MOBILNA
Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.

MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

NIP NABYWCY NA PARAGONIE
Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu.

FAKTURA FISKALNA
Drukarka umożliwia wydruk faktur i zapis w formacie JPK zgodnie z wymogami rozporządzenia.

PORTY KOMUNIKACYJNE USB, WIFI/BLUETOOTH
Dostępne w urządzeniu porty (WIFI/BLUETOOTH przy wykorzystaniu modułu) umożliwiają równoczesną realizację wielu usług: niezależną komunikację z programem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej, a także współpracę z systemami wideomonitoringu sklepowego. Komunikacja z komputerem zawsze odbywa się on-line bez przerywania pracy kasjera.

SUPERFORMATKA I WYDRUKI NIEFISKALNE
Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.

WYDAJNY AKUMULATOR
Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.