O nas.


Szanowni Państwo

Pragniemy zapoznać Państwa z ofertą naszej firmy, która zajmuje się w sposób profesjonalny i kompleksowy dystrybucją i serwisem urządzeń fiskalnych, sprzętu komputerowego oraz urządzeń techniki biurowej.
Z myślą o klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń fiskalnych, sprzętu komputerowego, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania i usług serwisowych.
Naszym klientom polecamy produkty wiodących producentów urządzeń fiskalnych oraz znanych marek branży komputerowej, charakteryzujące się wysoką niezawodnością i wydajnością pracy. Zapewniamy profesjonalną , kompetentną obsługę serwisową sprzętu, fachową pomoc w usuwaniu wszelkich awarii, szybki dostęp do części zamiennych oraz dogodne warunki gwarancyjne. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę i zapraszamy do korzystania z oferowanych usług.

Działalność Firmy istniejącej na rynku komputerowym od 1992 roku, skierowana jest do klienta oczekującego najwyższej jakości sprzętu i usług.
W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty takich firm jak:

NOVITUS

POSNET

DATECS

ASUS

DELL

CANON – drukarki i kserokopiarki.

EPSON

Fujitsu

HEWLETT PACKARD

SAMSUNG

Posiadamy autoryzacje:

AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY NOVITUS. (Systemy Fiskalne)

AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY POSNET. (Systemy Fiskalne)

AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY DATECS. (Systemy Fiskalne)

AUTORYZOWANY INSTALATOR OPTIMUS NETWORKS S.A. (Systemy sieciowe i okablowanie strukturalne)

AUTORYZOWANY PARTNER HANDLOWY ACTION S.A. (Sprzedaż podzespołów komputerowych i systemów komputerowych.)

AUTORYZOWANY PARTNER HANDLOWY ABC Data Sp. z o.o.  (Sprzedaż podzespołów komputerowych i systemów komputerowych.)

Podczas długoletniej działalności zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku, czego dowodem jest długa lista współpracujących z nami przedsiębiorstw, firm i placówek budżetowych.