ERGO ONLINE


Brutto
1 536,27 zł
Cena netto: 1.249,00 zł

Promocje:

ERGO Online GSM12 – 1.649 zł
ERGO Online GSM24 – 1.749 zł
Promocja do odwołania

Warianty:

ERGO Online GSM – 1.599 zł
ERGO Online WIFI – 1.499 zł

Cennik (ceny netto)

Dostępność:
w ciągłej sprzedaży

Producent: Logo Posnet

ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Finansowanie:

POŁĄCZ SIĘ Z CRK
Jeśli masz komputer połączony z Internetem – podłącz kasę do komputera za pomocą złącza USB i nie płać dodatkowo za transmisję danych. To podstawowa wersja kasy.
W dowolnym momencie możesz doposażyć Ergo w moduły komunikacyjne. Czy masz w swoim sklepie Internet i WiFi? Możesz go wykorzystać do komunikacji z CRK. Świadczysz usługi lub prowadzisz handel mobilny w terenie? Wyposaż swoją kasę w modem 3G.
Ściągnij instrukcję dotyczącą skonfigurowania połączenia z CRK w kasach Posnet

SUMA WSZYSTKICH ZALET
Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak innych urządzeń POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.

ZINTEGRUJ SIĘ Z WAGĄ
Poszerz możliwości swojej kasy ERGO ONLINE, wykorzystując ją jako nowoczesną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wprowadziliśmy standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie umożliwia obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na innowacyjność – oszczędność czasu, miejsca i energii!

GRAFICZNE WYŚWIETLACZE
ERGO ONLINE posiada dwa graficzne wyświetlacze, dzięki czemu zoptymalizowaliśmy czytelność prezentowanych informacji. Dodatkowo wydzieliliśmy pole przeznaczone na wyświetlanie wskazań z wagi. Zarówno klient, jak i sprzedający na bieżąco otrzymują pełną informację o zakupach.

ZWIĘKSZ BAZĘ PLU
Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, możesz dostosować pojemność bazy PLU do ilości towarów bądź usług, które sprzedajesz. W zależności od potrzeb na Twoim ERGO ONLINE możesz zdefiniować 4000, 6000 lub 8000 nazw towarów lub usług.

WRZUĆ I DRUKUJ
Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz – wrzucasz papier – zamykasz. I możesz pracować dalej.

SPRAWDZA SIĘ NA MIEJSCU I W TERENIE
Niezależnie od tego czy posiadasz punkt handlowy, czy świadczysz usługi, pracujesz stacjonarnie, a może w terenie? Kasa ERGO ONLINE doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

ERGO ONLINE możesz także wykorzystać świadcząc usługi u klienta (np. mobilne kosmetyczki), na festynie lub jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz mały sklep w duży salon, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć.

Szczególnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki).

Dane techniczne
Wersja urządzenia:ONLINE
Pamięć chroniona:karta micro SD/micro SDHC – 4GB
Komunikacja z CRK:USB, WiFi
Eurofiskalizacja:możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Bazy danych
Stawki VAT:7 (A…G)
Liczba PLU:4000, 6000/8000 (opcja)
Dodatkowe kody kreskowe:1000
Max. liczba kodów do PLU:10
Zestawy towarów / wielopaki:1000
Notatnik:500
Kasjerzy:16
Opakowania:65
Formy płatności:16 (w tym 8 walut)
Rabaty / narzuty:16
Rabaty czasowe:8
Jednostki miary:5
Klawisze skrótu:27
Grupy towarowe:32
Klawisze skrótu:27
Formaty kodów ważonych:10
Klawisze skrótu:27
Opisy wpłat / wypłat:10
Mechanizm drukujący
Typ mechanizmu drukującego:termiczny, „drop in – wrzuć i drukuj”
Liczba znaków w wierszu:40
Szerokość papieru:57mm
Długość rolki papieru:30m
Szybkość wydruku:20 linii/s
Wyświetlacze
Wyświetlacz operatora:graficzny (192 x 64 pikseli)
Wyświetlacz klienta:graficzny (192 x 64 pikseli), podświetlany
Klawiatura
Liczba klawiszy klawiatury:29, klawiatura switchowa/silikonowa
Komunikacja
Porty standardowe:1 x USB (host), obsługa szuflady kasowej 5 V
Porty dodatkowe:moduł rozszerzenia I – 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
moduł rozszerzenia III – modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
Szuflada:5V ||| 6V, 12V, 18V, 24V (opcja)
Obsługiwane urządzenia:komputer, skaner (USB/RS), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
Komunikacja z komputerem:on-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilanie
Zasilacz:zewnętrzny
Wbudowany akumulator:Li-ion 7,2V/2150 mAh
Wymiary
Wymiary:94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga:0,6 kg

Moduł rozszerzenia I - Posnet ERGO

Moduł rozszerzenia I – Posnet ERGO

Modułowa konstrukcja kasy umożliwia jej rozbudowę. Moduł rozszerzenia I podłączany do gniazda urządzenia poszerza interfejsy komunikacyjne o dodatkowe porty komunikacyjne: 2 x RS232 oraz pozwala na obsługę szuflad o napięciu: 6 V, 12 V, 18 V i 24 V.
Cena Netto: 150,00 zł

Moduł rozszerzenia II - Posnet ERGO

Moduł rozszerzenia II – Posnet ERGO

Modułowa konstrukcja kasy umożliwia jej rozbudowę. Moduł rozszerzenia II podłączony do gniazda kasy Ergo poszerza interfejsy komunikacyjne o dodatkowe porty komunikacyjne: 2 x RS232, WiFi, Bluetooth oraz pozwala na obsługę szuflad o napięciu: 6 V, 12 V, 18 V i 24 V.
Cena Netto: 250,00 zł

Moduł rozszerzenia III - Posnet ERGO

Moduł rozszerzenia III – Posnet ERGO

Modułowa konstrukcja kasy umożliwia jej rozbudowę. Moduł rozszerzenia III podłączony do gniazda kasy Ergo poszerza interfejsy komunikacyjne o dodatkowe porty komunikacyjne: modem GPRS/3G (z możliwością instalacji kart SIM dowolnego operatora), 2 x RS232 oraz pozwala na obsługę szuflad o napięciu: 6 V, 12 V, 18 V i 24 V.
Cena Netto: 350,00 zł

Szuflada SKV

Szuflada SKV

Cena Netto: 260,00 zł

Etui skórzane do kasy ERGO

Etui skórzane do kasy ERGO

Cena Netto: 129,00 zł

Pokrowiec z kodury do kasy ERGO

Pokrowiec z kodury do kasy ERGO

Cena Netto: 62,00 zł

Waga FAWAG DS-1

Waga FAWAG DS-1

Cena Netto: 449,00 zł

Rolka termiczna 57mm/30m

Rolka termiczna 57mm/30m

Cena Netto: 1,41 zł

ONLINE
Urządzenie fiskalne, które komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK , inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. CRK będzie gromadzić szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

FUNKCJA KASO-WAGI
Połączenie kasy fiskalnej z dedykowaną wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie wagi wywoływane są z klawiatury kasy. Wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i Klienta.

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od modelu jest to WiFi, Bluetooth, modem GPRS/LTE.

MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
System szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

MODUŁOWOŚĆ – ŁATWOŚĆ ROZBUDOWY
Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę – Klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant urządzenia bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne.

NIP NABYWCY NA PARAGONIE
Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu.

ODPORNA NA ZACHLAPANIE KLAWIATURA
Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami.

PARAGON W TRYBIE BLOKOWYM
Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

USB HOST – OBSŁUGA WIELU URZĄDZEŃ
Host USB pozwala podłączyć skaner, czytnik kart magnetycznych, pendrive oraz hub USB, który umożliwia obsługę aż 5 urządzeń.

WYDAJNY AKUMULATOR
Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.